Vhodné pro občasné „projetí“.

Pokud potřebujete, bude Vám v ceně zapůjčeno dráhové kolo. Lekce probíhá pod dohledem trenéra a na dráze může být přítomná i jiná skupina.

Můžete si tak vyzkoušet dráhovou cyklistiku v různých časech, domluva individuální.

Jednotlivé jízdy se započítávají do kurzu, po absolvování pěti tréninků stačí tedy už jen lekce teorie pro možnost členství a jízd veřejnost B

Pravidelné ježdění pro zkušenější sportovce v rámci pevného rozvrhu, případně dalších nárazových akcí. Založena na formě členství, kdy je pro členy nejen zvýhodněná cena tréninků na velodromu, ale členům je nabízena sleva ve všech našich aktivitách (od kávy po saunu či posilovnu).

Byť již nepatříme do systému Sportovních center, podporujeme i nadále mladé sportovce z ostatních klubů, pro něž je dráhová cyklistika nedosažitelná.

Mladí sportovci, kteří pravidelně tvoří s našimi závodníky tréninkovou skupinu a v nejbližší době plánují přestup do Kovo Praha, mohou trénovat za zvýhodněných podmínek.

Příspěvek na zapůjčení dráhového kola a trenérské zajištění činí 100 ,- Kč

Dárkový pokaz – zážitkové jízdy (NetradicniZazitky.cz)

Vhodné pro naprosté začátečníky či jako poukaz. Je možné zakoupit přímo na místě.

V ceně je kompletní sevis od zapůjčení kola + přilby po školení, případně i focení.

Trenér vám vše vysvětlí a můžete se ptát na co je libo. Poté se usadíte na propůjčené kolo, které bude upraveno na vaši postavu a parametry. Zbývající čas už jen a jen jezdíte pod dohledem trenéra. Krok po kroku vám bude vše vysvětlováno a vy se budete jen zdokonalovat.

Tento zážitek vám ukáže všechny krásy jízdy na velodromu, které na silnici nepoznáte. V televizi se pak na závody na velodromu bude dívat úplně jinak.

Trénink na velodromu nabízíme ve čtyřech základních verzích. Jízda pro veřejnost je rozdělena na dvě kategorie. Je možné trénovat vždy jednorázově, nebo se stát členem, absolvovat školení dráhové cyklistiky a trénovat za zvýhodněných podmínek.