Pro zájemce o cyklistiku formou kroužku, máme vždy vyhrazeny hodiny společně s tréninky mladších sportovců – žáků. Kroužek se koná vždy v úterý a čtvrtek v 16:00 v areálu velodromu Třebešín. S sebou horské kolo a helmu. Délka kroužku je 1h. 

Kroužek je rozdělen na tři části, děti ve věku 3-5 let, 4-6let a 6-10 let (přibližně, dle výkonnosti, vzrůstu, velikosti kola atp.).

Poplatek za cyklistický kroužek je 1200,- Kč /školní pololetí   (detail kroužku – informace o skupinách) Sportovní přípravka a navazující MTB přípravka se pak hradí již měsíčně.

V době konání kroužku je pro rodiče otevřena klubovna v prvním patře budovy TJ Kovo, k dispozici je dětský koutek, malá knihovna a kávovar. Wifi připojení je samozřejmostí. 

V případě většího zájmu o cyklistiku a sport je pak možné stát se členem oddílu, pro mladší většinou ZŠ Bítovská cykloklub. Starší závodníci jsou pak většinou členy Kovo. Trenérské vedení a zázemí obou oddílů je totožné, jde spíše o rozdělení na spíše dětský oddíl a oddíl se závodními ambicemi na té nejvyšší úrovni.

Postaráme se tak o každého sportovce, ať už se chce na kole vozit jednou týdně nebo se chce věnovat cyklistice závodně.

Na kroužek navazuje MTB přípravka a sportovní přípravka- zde jsou již tréninky 3x týdně respektive 1x týdně.

Zájemci o kroužek mohou přijít kdykoliv v úterý. Kontakt: Jaroslava Mixová, 602 27 80 50, mixova@kovopraha.cz

Facebook kroužku