Pro děti od 3 let. Starší skupiny končí přibližně 13 rokem. V případě zájmu je možné v kroužku pokračovat, starší děti ale většnou přestupují do závodní skupiny.

Každý den v týdnu , každá skupin má vlastní rozvrh (níže).

Kurz probíhá po celý školní rok a za každého počasí. V případě velké nepřízně počasí jsme v tělocvičně, v pozdějších časech využíváme osvětlení.

Cena kroužku 2900,-

 

Předpřípravky:

Cena bikros, pumptrack a sportovní  s dráhové předpřípravky 3600,- (menší skupinky dětí, pevnější náplň)

Cena úvodu do MTB 4900,- (dva tréninky týdně, lekce 2h a děti jezdí již ven)

placeno na školní pololetí. Registrace v čase měsíc a méně do začátku kurzu je pak dle dispozic a kapacit potenciálně dražší.

Do kroužku i předpřípravek je možný vstup i v průběhu kurzu, případně se registrovat jako náhradník v případě plných skupin.

Skupiny trénující z Točné – (Točňáci I. a II. cena 3600,-/4900,-)

 

Na tyto kroužkové kurzy navazuje už oddíl s jeho přípravkou

MTB tým, přípravka a silniční tým 1700,- Kč – 2200,- / měsíc dle skupiny (technika, příprava na závodní oddíl, tréninkový i závodní program s komplexním přístupem a volitelnou kombinací všech tréninků jak silničních, dráhových i MTB skupin )

Každá věková skupina má vlastní osnovy, přesto ale náplň upravujeme podle požadavků a schopností dané skupiny.

Nejmenší skupiny se učí jízdu s jednou rukou, jízdu se sedla, podjíždění překážek, slalom či houpačku. Využíváme i pumptrack.

Dřívější skupiny „odrážedla“ umožňují i jízdu pro naprosté začtečníky, ostatní kurzy jsou již na šlapacích kolech a děti jsou schopny se samostatně pohybovat. (na začátku lze pomoci s rozjížděním).

Starší skupiny pak využívají více traily v areálu, kde se učíme techniku přejezdu kořenů, kamenů a jízdu v zatáčkách a klopenkách.

Technické prvky, jako je např. sehnutí z kola a sbírání předmětů se učíme průběžně vlastně už od nejmenších skupin, kdy se začíná pouštěním řidítek.

Nejstarší skupiny už opouštění i areál a učí se tak i základy jízdy v provozu.

Nábor probíhá celoročně, v době prázdnin zejména přes Klubový Informační Systém (KIS)

Stávající členové mají prioritu a nabídku brzké platby, následně je registrace otevřena náhradníkům a zpravidla se kurzy stávají dražšími protože doplňujeme skupiny trenéry navíc.

Cvičení pro děti od půl roku do tří let – předřazené kurzy našemu kroužku. BabyKovo.cz

Většina kroužků probíhá na Praze 10, velodrom Třebešín. MTB skupina má ale skupinu i na Točné, kde často trénuje závodní MTB tým.

Aktuálně:

Probíhá registrace

Aktuální rozvrh skupin:

CYKLO KROUŽEK jaro 2024

Volné skupiny zde

 

Na kroužek plynule navazují mládežnické skupiny.

Kroužek je vhodná aktivita pro každého mladého sportovce. Nejmenší skupina začíná již od třech let, tedy od školkových dětí, které již zvládají být po celou dobu kroužku bez rodičů.

Kroužek se koná v odpoledních hodinách. Systém umožňuje i částečné náhrady omluvených lekcí (pokud bude volno ve skupině s důvodu omluv jiných sportovců).

Děti mohou skupiny kombinovat.  Registrace nutná případně samostantě, každý kurz je nezávislý. 

V době konání kroužku je pro rodiče otevřena klubovna v prvním patře budovy TJ Kovo, k dispozici je dětský koutek, malá knihovna, kávovar a lednička. Wifi připojení je samozřejmostí. 

 

Na kroužek navazuje předpřípravka (pumptrack, bikros, sportovka, úvod do MTB). 

Zájemci o kroužek kontakt: Alexandra Andrlová , 777 721 122 VelodromTrebesin@gmail.com  (pokud je volné místo v některé ze skupin)

 

Facebook kroužku

Registrace: zavody.kovopraha.cz