Pro děti od 3 let. Starší skupiny končí přibližně 13 rokem. V případě zájmu je možné v kroužku pokračovat, starší děti ale většnou přestupují do závodní skupiny.

Každé úterý a čtvrtek od 16 a 17 hodin, každá skupin má vlastní rozvrh (níže). Sportovní přípravka je pak v úterý od 18 a/nebo ve čtvrtek od 14.

Kurz probíhá celoročně a za každého počasí. V případě velké nepřízně počasí jsme v tělocvičně, v pozdějších časech využíváme osvětlení.

Cena 2100,-  placeno na školní pololetí. Včasná platba do poloviny srpna: 1800 Kč,-

Sportovní přípravka 600,- Kč / měsíc (nejmenší skupiny, komplexní a osobní tréninky)

MTB přípravka 1500,- Kč / měsíc (technika, příprava na závodní oddíl )

Každá věková skupina má vlastní osnovy, přesto ale náplň upravujeme podle požadavků a schopností dané skupiny.

Nejmenší skupiny se učí jízdu s jednou rukou, jízdu se sedla, podjíždění překážek, slalom či houpačku. Využíváme i pumptrack

Starší skupiny pak využívají více traily v areálu, kde se učíme techniku přejezdu kořenů, kamenů a jízdu v zatáčkách a klopenkách.

Technické prvky, jako je např. sehnutí z kola a sbírání předmětů se učíme průběžně vlastně už od nejmenších skupin, kdy se začíná pouštěním řidítek.

Nejstarší skupiny už opouštění i areál a učí se tak i základy jízdy v provozu.

Nábor probíhá celoročně, v době prázdnin zejména přes registrační portál oddílu: zavody.kovopraha.cz

Sportovní přípravka

MTB přípravka

Příměstské tábory

Cvičení pro děti od půl roku do tří let – předřazené kurzy našemu kroužku. BabyKovo.cz

Kroužek je vhodná aktivita pro každého mladého sportovce. Nejmenší skupina začíná již od třech let, tedy od školkových dětí, které již zvládají být po celou dobu kroužku bez rodičů.

Kroužek se koná v odpoledních hodinách vždy v úterý a ve čtvrtek.

Děti mohou skupiny kombinovat a chodit jak v uterý, tak ve čtvrtek. Registrace nutná na oboje samostantě, každý kurz je samostatný

V době konání kroužku je pro rodiče otevřena klubovna v prvním patře budovy TJ Kovo, k dispozici je dětský koutek, malá knihovna a kávovar. Wifi připojení je samozřejmostí. 

 

Na kroužek navazuje MTB přípravka a sportovní přípravka- zde jsou již tréninky 3x týdně respektive 1x týdně.

Zájemci o kroužek kontakt: Jaroslava Mixová, 602 27 80 50, mixova@kovopraha.cz  (pokud je volné místo v některé ze skupin)

 

Facebook kroužku

Registrace: zavody.kovopraha.cz