Pro děti od 3 let. Starší skupiny končí přibližně 13 rokem. V případě zájmu je možné v kroužku pokračovat, starší děti ale většnou přestupují do závodní skupiny.

Každé pondělí, úterý, středa a/nebo čtvrtek , každá skupin má vlastní rozvrh (níže).

Kurz probíhá celoročně a za každého počasí. V případě velké nepřízně počasí jsme v tělocvičně, v pozdějších časech využíváme osvětlení.

Cena kroužku 2300,-

 

Předpřípravky:

Cena bikros, pumptrack a sportovní předpřípravky 3200,- (menší skupinky dětí, pevnější náplň)

Cena úvodu do MTB 3900,- (dva tréninky týdně, lekce 2h a děti jezdí již ven)

placeno na školní pololetí. Registrace v čase měsíc a méně do začátku kurzu je pak dle dispozic a kapacit potenciálně dražší.

Do kroužku i předpřípravek je možný vstup i v průběhu kurzu, případně se registrovat jako náhradník v případě plných skupin.

 

Pro předpřípravky je otevřena i možnost sobotních sportovních her

 

Na tyto kroužkové kurzy navazuje už oddíl s jeho přípravkou

MTB tým, přípravka a silniční tým 1500,- Kč / měsíc (technika, příprava na závodní oddíl, tréninkový i závodní program s komplexním přístupem a volitelnou kombinací všech tréninků jak silničních, dráhových i MTB skupin )

Každá věková skupina má vlastní osnovy, přesto ale náplň upravujeme podle požadavků a schopností dané skupiny.

Nejmenší skupiny se učí jízdu s jednou rukou, jízdu se sedla, podjíždění překážek, slalom či houpačku. Využíváme i pumptrack

Starší skupiny pak využívají více traily v areálu, kde se učíme techniku přejezdu kořenů, kamenů a jízdu v zatáčkách a klopenkách.

Technické prvky, jako je např. sehnutí z kola a sbírání předmětů se učíme průběžně vlastně už od nejmenších skupin, kdy se začíná pouštěním řidítek.

Nejstarší skupiny už opouštění i areál a učí se tak i základy jízdy v provozu.

Nábor probíhá celoročně, v době prázdnin zejména přes registrační portál oddílu: zavody.kovopraha.cz

Stávající členové mají prioritu a nabídku brzké platby, následně je registrace otevřena náhradníkům a zpravidla se kurzy stávají dražšími protože doplňujeme skupiny trenéry navíc.

Předpřípravky: (bikros, pumptrack, sportovka, úvod do MTB)

Přípravka (MTB, bikros, dráha)

 

Příměstské tábory

 

Baby Bikers (odrážedla)

Baby Kovo (cvičení dětí okolo 2-3 let věku)

Cvičení pro děti od půl roku do tří let – předřazené kurzy našemu kroužku. BabyKovo.cz

COVID informace:

Všechny rodiče prosíme o kontrolu emailu vždy před kroužkem – reagujeme na každou vládní změny úpravou skupin a rozvhu.

Aktuálně:

Předpřípravky mají nově možnost registrace k víkendovým tréninkům

Kroužek je vhodná aktivita pro každého mladého sportovce. Nejmenší skupina začíná již od třech let, tedy od školkových dětí, které již zvládají být po celou dobu kroužku bez rodičů.

Kroužek se koná v odpoledních hodinách vždy v úterý,středu a ve čtvrtek.

Děti mohou skupiny kombinovat a chodit jak v uterý, tak ve čtvrtek. Registrace nutná na oboje samostantě, každý kurz je samostatný

V době konání kroužku je pro rodiče otevřena klubovna v prvním patře budovy TJ Kovo, k dispozici je dětský koutek, malá knihovna a kávovar. Wifi připojení je samozřejmostí. 

 

Na kroužek navazuje předpřípravka (pumptrack, bikros, sportovka, úvod do MTB). Předpřípravka má i možnost Kondičních her pro děti o víkendu.

Zájemci o kroužek kontakt: Lenka Martínková 731 602 341, VelodromTrebesin@gmail.com  (pokud je volné místo v některé ze skupin)

 

Facebook kroužku

Registrace: zavody.kovopraha.cz