STRÁNKA SE UPRAVUJE – VYUŽÍVÁME ČASU 🙂

Kroužek je vhodná aktivita pro každého mladého sportovce. Nejmenší skupina začíná již od třech let, tedy od školkových dětí, které již zvládají být po celou dobu kroužku bez rodičů.

Kroužek se koná v odpoledních hodinách vždy v úterý a ve čtvrtek.

Kroužek je rozdělen na tři části, děti ve věku 3-5 let, 4-6let a 6-10 let (přibližně, dle výkonnosti, vzrůstu, velikosti kola atp.).

Poplatek za cyklistický kroužek je 1200,- Kč /školní pololetí   (detail kroužku – informace o skupinách) Sportovní přípravka a navazující MTB přípravka se pak hradí již měsíčně.

V době konání kroužku je pro rodiče otevřena klubovna v prvním patře budovy TJ Kovo, k dispozici je dětský koutek, malá knihovna a kávovar. Wifi připojení je samozřejmostí. 

V případě většího zájmu o cyklistiku a sport je pak možné stát se členem oddílu, pro mladší většinou ZŠ Bítovská cykloklub. Starší závodníci jsou pak většinou členy Kovo. Trenérské vedení a zázemí obou oddílů je totožné, jde spíše o rozdělení na spíše dětský oddíl a oddíl se závodními ambicemi na té nejvyšší úrovni.

Postaráme se tak o každého sportovce, ať už se chce na kole vozit jednou týdně nebo se chce věnovat cyklistice závodně.

Na kroužek navazuje MTB přípravka a sportovní přípravka- zde jsou již tréninky 3x týdně respektive 1x týdně.

Zájemci o kroužek mohou přijít kdykoliv v úterý. Kontakt: Jaroslava Mixová, 602 27 80 50, mixova@kovopraha.cz

Facebook kroužku

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Sportovní přípravka

MTB přípravka

Příměstské tábory