Pravidelné aktuality

Zimní Motol otevřel brány

V Motole se nám na prvním ČP dařilo

Vítězství v žácích a druhá místa v kadetech a juniorech, tím jsme odmávli první dráhový pohár v sezoně. Bohužel se nám nevyhnul i nějaký ten pád, ale tak to bohužel bývá.

Před finálovým MČR v Motole (omnium) v prosinci Vás zveme na příští víkend, kdy se koná MČR ve vylučovacím závodě. Tato sobota od 16:00, velodrom Motol.

Příměšták o „jarňácích“

Byl vypsán první příměstský tábor cyklistikého kroužku v roce 2020. Pro děti, které nejedou na hory je tedy termín prázdnin na Praze 10 možný také strávit sportem.

Masters ve Vídni

Po úspěšném absolvování MS v kategorii Masters se naši závodnici vrhli do další přípravy. Po zaslouženém odpočinku začali  s dráhovou sezonou ve Vídni na tradičních místních závodech. A Jirka Šonský nadělil všem „rundu“ a zvítězil!

Penzion Třebešín

Dvoufázové tréninky – válce, posilovna, cvičení. To vše sportovcům již běží a všechny závody tak absolvují z plného tréninku. A díky zázemí pro přespání jsou tréninky skutečně efektivní.

Rande na Třebe

Komunitní a sociální akce na Třebešíně v nejbližší době reprezentuje „Rande na Třebe„, rychlá forma speed datingu. Možnost najít si partnera, potkat nové lidi či jen užít si fajn večer. Tématické zaměření na sportovce je samozřejmostí. Věkově omezeno na 25+ 🙂
 

Cyklo kongres #3 25.-26.1.

První akcí v dalším roce bude třetí dějství kongresu – a ano, termín se posunul o týden dopředu.

Náplní bude zejména výživa, další potvrzeným přednášejícím je Jíří Kaloč.

Baby Kovo

Cvičení nejmenších dětí, od tří měsíců. Začíná se druhým školním pololetím (od 3.2. 2020) a zázemí se rychle připravuje. 

BabyKovo.cz

Fan Klub Kovo Praha
Třebešínské centrum využívají i amatérští sportovci, ať už při pravidelném tréninku, či jen na kontrolní testování. I díky spolupráci s UAC závodníky spouští vedoucí trenér Ing. Marek Mixa studii  se zaměřením na trénink amatérských cyklistů. Informace na blogu PohledemTrenera.cz
Pohledem Trenéra – blog nejen o tréninku