Široké veřejnosti bez zkušeností s dráhovou cyklistikou, ale i každému, kdo by chtěl na Třebešínském velodromu pravidelně trénovat.

Také každému, kdo se chce skutečně naučit jezdit na kole 🙂

V několika tréninkových jednotkách i teoretické hodině se dozvíte základy pohybu na dráze. Samozřejmě i technické detaily, jak si vyměnit převody a proč se mění. Součástí je teoretický úvod do závodních pravidel.

Kdo to bude umět, zapojí se do skupinových tréninků a zažije nevídané 🙂

Absolventi kurzu se mohou účastnit tréninků a jízd na velodromu bez dohledu trenéra.

Jen tak je možné zaručit, že bude na dráze bezpečno, protože každý se chce na dráze pohybovat hlavně bez ohrožení i ohrožování ostatních.

Naučíte se základním pravidlům cyklistiky a připojíte se k jedinečnému kolektivů cyklistů, kteří umí jezdit rovně. Skutečně!

Prakticky celoročně. Vyhrazené je pondělí odpoledne, ale je možné si domluvit i individuální hodiny.

Rozvrh hodin velodromu

Cena je  3300,- Kč.

V ceně kurzu je zapůjčení dráhového kola, učební materiály a osobní trenér. Kurz probíhá bez ostatních skupin, výuku provádí kvalifikovaný trenér. Sportovec je tedy na dráze většinou sám či v menší skupině, pouze s trenérem

Celkem jde o tři lekce v idividuálních časech.

Chcete se naučit základům jízdy na dráze?

Od toho je tu kurz dráhové cyklistiky. V ucelém učebním programu Vás naučíme vše, co sportovec na velodromu musí znát a umět. Od pravidel po technické dovednosti.

Kurz je vstupní branou do tréninků pro veřejnost či dalších tréninkových skupin na velodromu.

Pro absolventy kurzu je připravena zvýhodněná cena pronájmu kola

* * * *

Zkušenosti a nabité schopnosti uplatníte i na silnici. Nebo spíše zejména na silnici. Pravidelné jízdy veřejnosti ve skupině jsou fajn, můžete posedět u točeného piva nebo sedovat TdF v klubovně.

 

Dráhová cyklistika je základ, tak doražte!