Zimní spánek se nás netýká

Již tento víkend je brigáda na Třebešíně Za pomoci rodičů našich sportovců se vrhneme na překážky, budování trailů ale i sázení stromů. Není čas na zimní spánek, velodrom totiž nikdy nespí.
Baby Kovo
V novém roce se konečně spustí dlouho plánovaný projekt: cvičení nejmenších, tedy batolata i kojenci.Třetí kongres 25.-26.1 2020 Tentokrát mnohem více praktických přednášek, worshopů a velké zaměření na výživu. Událost na FB s novinkami
Speed dating na Třebešíně 
Poslední novinkou, která doplňuje hlavní sportovní činnosti v areálu na Třebešíně je zajímavá událost pro sportovce. Nápad padl na druhém kongresu, kdy proběhlo i téma, jak si mají dospělí sportovci najít partnery.
Událost a informace.
A teď zpět k hlavní sportovní činnosti oddílu 🙂 
Závodní skupina se právě vrátila ze soustředění MTB tréninky, pěší tůry a večerní hry plus nějaký ten ranní běh pro starší – to bylo právě uplynulé soustředění. Zejména videa z večerních her zapadnou do kroniky oddílu velmi dobře.
Trénujeme dvoufázověPlně začínáme využívat zázemí na Třebešíně – posilovna, sauna, prostor na ergometry ale i jídelna a prostor pro ubytování. Dohromady je z toho jasný mix – přespání na sportovišti, ranní tréninky před školou a zlepšení efektivity.

Snažíme se potlačit nepříjemné cestování ze školy na trénink a zpět domů, takže starší sportovci mají jasný program.
Chytrý tréninkSport musí být v první řadě zábava, ale na Kovu trénujeme také moderně. Základem jsou zdravotní sportovní prohlídky a následné zátěžové testování. Vše ve spolupráci s Centrem sportovní medicíny, kde pro nás Mudr. Jiří Dostal připravil speciální „Kovo“ balíčky – jak pro malé sportovce, tak pro vrcholovou přípravu ale i pro naši Masters skupinu. 
Třebešín Training CentreNa předcházející navazuje TTC, tedy možnost využití tréninkových a trenérských kapacit, které nabízíme. Trénovat je totiž třeba nejen chytře, ale i tvrdě – protože bez tvrdé práce to bohužel zatím nejde 🙂