Vítězství na Závodě Míru!

Květen v podání dráhařů v modrémVítězství na Závodě Míru!
Ondra Šilhavý zvítězil na Závodě Míru! Týmový úspech podtrhl Martin Bárta na místě dvanáctém, takže tento největší závod pro žáky jsme doslova opanovali. Klukům gratulace!
Podzimní Cyklo Kongres spouští registrace, včasná rezervace místa zajistí lepší cenu. Těšit se můžete a jména jako je PhDr. Marian Jelínek, MUDr. Jiří Dostal  či PhDr. Jiří Suchý.
Příměstský tábor má již tři termíny! První je již zcela zaplněn,další dva termíny mají ještě volnou kapacitu. Tak neváhejte a pošlete ještě své děti naučit se základům cyklistiky.
Dráhové závody pro amatéry se ujaly, za sebou máme první událost a za pár dní se opět kola roztočí. Kvalifikace na 200m a následně krátké závody. Nejbližší termín 8.6. Závodům předchází pondělní tréninky pro veřejnost.
Kroužek pro děti otevírá od září další den, po úterý otevíráme i čtvrtek. Na kroužek bude nově navazovat i všeobecná sportovní přípravka, MTB přípravka samozřejmě zůstává. 
Tým Kovo Elite a U23 se blýskl na etapovém závodě RBB Tour, 4. a 6. etapové místo Richarda Habermanna je dalším skvělým umístěním tohoto našeho excelentního závodníka.
Třebešínský MTB trail má dokončených dalších 200m trasy pro horská kola. Tentokrát jsme nebudovali klasický singletrek, jako na severní straně, ale ve svahu za velodromem jsme dokončili úsek vybudovaný z palet.