Před týdnem přijel Dan na Třebešín s novinkou…

V klubovně návštěvníci vidí na zdi jeho duhový dres z MS juniorů. Na duhový dres s logem Kovo jsme hrdí každý den. Teď si Dan nepřijel ale pro pokec nad kafem, ale přijel se pochlubit.
Přestup do Caja Rural nám všem na Kovu udělal ohromnou radost!
 
Domovský tým bude v roce 2023 také jiný…Mezinárodní soutěžení. Tímto směrem se vydáváme a právě proběhlé akce to jen podtrhují. Modrý dres byl vidět na MS na dráze kategorie Masters v Los Angeles. A v dalším roce se toto MS koná v Evropě…
Cyklokrosový tým se právě vrací prvních závodů v Belgii. A v zahraničí budeme v příštím roce velmi často. 

Na silnici, horských kolech, dráze i cyklokrosu.

Ono těch novinek bude více…
Článek: …Ta individualizace nám ale ukazuje směr a způsob tréninku. Co je příčinou a co následkem – roste nám laktát kvůli pohybu navíc, nebo třeba protože se “dusíme” zhoršeným dechovým vzorem? Jak jsme na tom s metabolismem a jaký máme poměr mezi spotřebou kyslíku (VO2max) a tvorbou laktátu (VLaMax)
Vše souvisí se vším, u Dana se nastartovala nová éraPřed lety, když byl Dan Babor ještě kadet, ukázala se jedna věc. Pro práci s talentovanými sportovci potřebujeme pevnou infrastrukturu. Proto se na Třebešíně objevily pokoje pro přespávání sportovců. Potřeba dvoufázových tréninků si to vynutila. Vědecké pojetí tréninkuSamozřejmě! Je třeba vědět co a jak máme trénovat. 

Životaschopnost té inrastruktury vede ke kroužkům a kurzům jízdy na dráze pro veřejnost. Vzdělávání trenérů i investice právě do trenérské party. Je nás už skoro třicet!

Různé epizodky (jako třeba Covid…) dokázaly vše různě narušovat, ale stále jsme na kolejích a víme co chceme a kam jdemeChcete se zapojit či připojit? Dejte vědět!