Cyklo Kongres č.3

Třetí díl víkendových seminářů se zaměří na obecnější přednášky ke sportu. Výživu, sportovní psychologii ale hodně i výchovu dětí.

Právě problematika změny chování mládeže, jak k tomu přistupit z pozice trenérů i rodičů bude nosným tématem třetího dílu kongresu. Bob Kartous z organizace EduIN, který je známou ale i kontroverzní osobou procesu vzdělávání ve školách bude vítaným hostem a jeho přednáška výborně naváže na Mariana Jelínka, který byl kongresu předcházejícím. Michal Eisenkolb, předseda Unie trenérů mládeže a vítěz anktety „Díky trenére“ je dalším skvělým přednášejícícm z tohoto oboru. Konkrétní přípravu sportovce na závod pak prezentuje Veronika Baláková.

Výživu pro cyklisty si bere na starost Ivan Rybařík, jehož v našem sportu určitě netřeba předstvovat. Periodizovanou nutrici LowCarb/HighCarb představí pak Jiří Kaloč, redaktor foodFiltru a známý popularizátor zdravé stravy.

Nebude chybět Jiří Dostal, Tomáš Mika ale velmi zajímavou osobností bude i Pavla Kladivová. Prostě jako vždy, bude to nabitý víkend.

Web: CykloKongres.cz
FB:  facebook.com/CykloKongres/