Červen v podání našich sportovců

Vítězství na Olympiádě dětí a mládeže

Zlatou medaili z časovky si z Olympiády dětí a mládeže odváží Ondra Šilhavý, ale nejen to. Odváží si i medaili stříbrnou z hromadného závodu. Tam byl poražen kolegou z SCM Kovo a členem TJ Lokomotiva Beroun, Richardem Kobrem. Za naše sportovním centrum tedy perfektní vystoupení.

Turné 4 drah

18.7. se na Třebešíně jede mezinárodní závod v omniu, součástí budou i náborové závody pro děti (MTB) a chybět nebude samozřejmě ani zázemí pro fanoušky.

Cyklo Kongres

Jedním z hlavních přednášejících bude Marian Jelínek, známý sportovní psycholog a mentální kouč. Tak neváhejte zaregistrovat se do poloviny července za nižší cenu.

MČR ve sprintech

Vašek Papík a Jan Pořízka skončili v keirinu na bezvadném třetím místě. Hlavně Vaškova medaile z juniorů je velmi cenná!

MČR na silnici ELITE

Již třetím rokem funguje tým Kovo i v kategorii mužů. Vidět jste nás mohli jak v Žiaru nad Hronom, Plzni tak letos v Trnavě. A vystoupení našich borců bylo více než dobré.

Vzdělávácí semináře

Seminář o výživě pro rodiče měl obrovský úspěch, proto plánujeme ještě na podzim další semináře ze zajímavých oborů. Celá série bude koncipována právě hlavně jako vzdělávání pro rodiče. Pro trenéry pak pořádáme Cyklo Kongres.