Trenér II. třídy – cyklistika

Kurz akreditovaný MŠMT s finálním výstupem certifikovaného trenéra splňující zákonné normy. Abslovent je oprávněn žádat o živnostenské oprávnění na vázanou živnost.

Celková dotace kurzu je 150 hodin

Podrobnosti o kurzu

Trenéři
100%
Rodiče
30%
Sportovci
10%
Trenéři
100%
Rodiče
50%
Sportovci
10%

Cyklo Kongres

Komplexní víkendové přednášky na různá témata, kde se přednášející střídají v dvouhodinových přednáškových blocích s vysokou odborností. Nosné téma celého kogresu je doplněno vždy nadstavbovým tématem. Přesah do mnoha sportů je samozřejmostí, název akce je spíše dle lokality na velodromu. Účastníci jsou ale i trenéři či zvídaví rodiče z řad atletů, hokejistů i dalších sportů.

CykloKongres.cz

Úterní přednášky

Přibližně dvouhodinové bloky s vybraným tématem vhodným zejména pro rodiče a sportovce. Výživa, psychologie ale i jak si umýt kolo – to jsou témata těchto přednášek.

Trenéři
80%
Rodiče
100%
Sportovci
60%
Trenéři
30%
Rodiče
10%
Sportovci
70%

Junior Coach Program

Dlouhodobý vzdělávací program pro (zejména) mladé trenéry. Cílem je spojit vzdělávání často ještě aktivních sportovců na školách typu FTVS či Palestra s trenérskou praxí.

Podrobnosti o kurzu

Kurz dráhové cyklistiky

Šest lekcí, včetně teorie, umožnující zapojení se do veřejných tréninků. Na kurzu se naučíte nejen jak se bezpečně pohybovat na velodromu ale i základům pravidel či techniky (výměny převodů atp).

Podrobnosti o kurzu

Trenéři
10%
Rodiče
10%
Sportovci
90%

Kde chcete být ? Vzdělávání musí být celoživotní !

  • Strnulé vzdělávání
  • Celoživotní vzdělávání
  • Postupná rezignace