Spuštění registrace na cyklistický kroužek pro rok 2024/2025

S radostí vám oznamujeme, že registrace na cyklistické kroužky pro školní rok 2024/2025 je nyní otevřena! Naše kroužky probíhají celoročně od pondělí do pátku a jsou vhodné pro děti ve věku od tří do třinácti let. Věříme, že cyklistika je skvělý způsob, jak rozvíjet fyzickou zdatnost, disciplínu a lásku k pohybu, a těšíme se, že budeme moci přivítat nové i stávající členy.

Kroužky pro nejmenší i starší děti

Pro naše nejmenší cyklisty nabízíme kroužky, které jsou přizpůsobeny jejich věku a schopnostem. Děti od tří do třinácti let se mohou těšit na zábavné a bezpečné aktivity, které jim pomohou získat základní dovednosti na kole. Děti se učí základům cyklistiky, ovladatelnosti kola ale součástí jsou i hry a další sportovní aktivity se zaměřením na kooperaci a socializaci.

Pokračování v přípravkách

Naše přípravky zahrnují:

  • Sportovní přípravka: Zde se děti seznámí s různými sportovními aktivitami, které podporují jejich celkový fyzický rozvoj a kombinují pohybové hry a koordinační cvičení.
  • Pumptrack a Bikros: Jsou skupiny s delšími tréninky a zaměřují se na hravější děti, které nechtějí ani tak „trénovat“ výkonnost, jako si spíš užívat pohyb na kole a pilovat techniku.
  • Cyklistická přípravka: Nově jsme vypsali cyklistickou přípravku pro děti od 6 let, cyklistická přípravka je určena dětem, které mají zápal pro jízdu na kole a chtějí si zlepšit své dovednosti. Tréninky probíhají dvakrát týdně, vždy v úterý a ve čtvrtek.
  • Úvod do MTB: Jsou pomalu už závoďáci. Dvojce tréninků je často doplněna užší spoluprací se závodním týmem. Pondělní tréninky probíhají v areálu a sportovci se soustředí na detaily jízdy a techniky, ve středu již pak jezdí na delší tréninky mimo areál.

Závodní oddíl

Pro ty nejambicióznější cyklisty nabízíme možnost připojit se k našemu závodnímu oddílu, kde mohou dále rozvíjet své dovednosti a připravovat se na soutěže a závody.

Registrace a více informací

Veškeré informace o nabízených kroužcích najdete na našich webových stránkách klubového systému. Registrace je nyní otevřena, takže neváhejte a přihlaste své děti co nejdříve, protože místa jsou omezená.

Těšíme se na nový školní rok plný cyklistických dobrodružství a sportovních úspěchů!

Nenašli jste konkrétní informace? Napište nám na email: velodromtrebesin@gmail.com