Neuvěřitelná sezona začala na Třebešíně

Co je nového na velodromu? Čeká nás neuvěřitelná sezóna.V nejbližší době se na velodromu Třebešín koná obrovské množství akcí. A protože se v tom nevyznáme už ani my sami, zde lehké shrnutí. Kompletní seznam je našem webu.

18. – 19.5. festival Open House a volné ježdění pro širokou veřejnost
25.5. MTB závody a dráhové UAC ( amatéři a veřejnost )
13.6. veřejná přednáška o výživě sportujících dětí (nutná rezervace)
18.7.  a  7. – 8.9. mezinárodní závody na dráze (super podívaná)
18. – 20. října Cyklo kongres, nejkvalitnější série přednášek o vrcholovém sportu

Příměstské tábory.
Pro obrovský zájem jsou otevřeny celkem již tři turnusy! 15. – 19. 7. (plně obsazen)22. – 26.7. (nově otevřen)19. – 23.8.
Celotáborová hra ale i podívaná na mezinárodní závody konané 18.7. na dráze. Cyklokroužek rosteÚterní kroužek a MTB přípravka se rozšiřuje o paralelní skupinu ve čtvrtek (nejstarší skupina). Opět od 16:00. Navíc vzniká „Sportovní přípravka“, ta bude zaměřena více na techniku jízdy ale i na všeobecné pohybové návyky – úterý od 17:15 do 18:15 (v zimně bez kola – tedy atletika, plavání, hry…) Vše v menší skupině a s cílem řešit i individuální potřeby.

Vyhráváme

Kvalitní příprava vede k úspěchům, protože cyklistika je spravedlivý sport. Kdo trénuje, je zpravidla dobrý 🙂    Daří se nejen naší dráhové skupině, ale máme i vítězství na závodech ČP MTB. Ale co je hlavní, cyklistika nás neuvěřitelně baví a těšíme se na každý ujetý kilometr.

Ale úspěchy má i tým Elite – Richard Habermann je nejkomplexnější kriterijní jezdec letošního jara. V Kyjově ho zdolal jen Kaňkovský a pódiová umístění ze Soběslavi, Hradce i Lopatárny z Plzni jen podtrhují jeho výkonnost.Co se podařilo v poslední době
Dokončená tribuna pro fanoušky

Díky brigádám jsme neuvěřitelně pohnuli s MTB trasou – díky všem rodičům našich sportovců!

Systém vzdělávání, který jsme spustili (cyklokongres, samostatné přednášky) má výborné ohlasy. 

Pravidelné pondělní hodiny pro veřejnost na dráze.

Zložili jsme FAN Klub Kovo Praha – jednou týdne novinky ze světa velodromu na Třebešíně a našich sportovců. Přidejte se do skupiny 🙂

Prostě, jedeme BOMBY !