Marek Šipoš třetí na ČP na dráze v Motole

Na Českém poháru v Praze v Motole se blýskl výborně mezi juniory Marek Šipoš. V omniu, složeném ze 7 omniových závodů a madisonu, které jel s Jirkou Žmolíkem, skončil na výborném 3. místě. Trochu jsme se obávali, že náskok po madisonu neudrží, ale podařilo se. Jirka Žmolík, který jezdí 1 rok, se držel statečně a v madisonu dojeli společně s Markem na 4. místě. V kadetech pak mile překvapil Filip Bušek /4. místo/ a Dominik Koudela /7. místo/. Bohužel naše želízko v ohni, Vojta Pezlar, po 1. dnu, kdy byl průběžně 2.,  onemocněl a závod druhý den neobjel. V žácích pak skvěle zajel celé omnium Dan Babor /1. místo/. Výborně jel i Mates Bušek /5./ Naše děvčata Viki a Nela Múčkovy aktivně bojovala. Vzhledem k tomu, že jela s kadetkami, neměli mezi nimi šanci na stupně vítězů. Mezi žákyněmi pak byla Viki 2. a Nela 4. Naše nová juniorka, Tereza Majerová, se statečně pustila do bojů s mnohem zkušenějšími děvaty a objela závod velmi dobře.